KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14097104

nr 1409 7104

Blandteknik

KC-Json, "Freddy M". Signerad, 28x19 cm, oramad

Utrop:

500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 19:17:49